Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Indian Simmer Sauce Tikka Masala 500g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Indian Simmer Sauce Tikka Masala 500g
Pantry
Indian Simmer Sauce Tikka Masala 500g
500g · ASIA GREEN GARDEN
Aldi
$2.49
49.8c / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$2.49
Lowest
$2.49
Highest
$2.49
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
195g
$1.02 / 100g
$1.99
500g
49.8c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.49
Details
Aisle
Pantry
Brand
ASIA GREEN GARDEN
Size
500g
Store brand
No
Aldi
$2.49
Add from Aldi