Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Strawberry Gum 64g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Strawberry Gum 64g
Fruit & Veg
Strawberry Gum 64g
64g · EXTRA
Aldi
$4.69
$7.33 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$4.69
Lowest
$4.69
Highest
$4.69
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
EXTRA
Size
64g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Percy Pig Fruit Gums
at Coles
170g
$6.00
$3.53 / 100g
$3.80 less per 100g
Add to cart
Colin The Caterpillar Fruit Gums
at Coles
170g
$6.00
$3.53 / 100g
$3.80 less per 100g
Add to cart
Aldi
$4.69
Add from Aldi
Percy Pig Piglet Fruit Gums
at Coles
170g
$6.00
$3.53 / 100g
$3.80 less per 100g
Add to cart
Fruit Gums
at Coles
150g
$5.50
$3.67 / 100g
$3.66 less per 100g
Add to cart