Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Korean Style Corn Dogs With Fish Sausage | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Korean Style Corn Dogs With Fish Sausage
Frozen
Korean Style Corn Dogs With Fish Sausage
450g · Bibigo
Coles
$5.00
$7.95
$1.11 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.00
Lowest
$5.00
Highest
$5.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
Bibigo
Size
450g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Party Sausage Rolls 24 Pack 900g
at Aldi
900g
$8.89
98.8c / 100g
12.3c less per 100g
Add to cart
Special
Patties Party Pack Pies & Sausage Rolls
at Woolworths
1.25kg
$13.30
$18.90
$1.06 / 100g
Coles
$5.00
Add from Coles
4.7c less per 100g
Add to cart