Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Frangipani Front & Top Loader Laundry Liquid | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Frangipani Front & Top Loader Laundry Liquid
Household & Personal Care
Frangipani Front & Top Loader Laundry Liquid
2L · FAB
Coles
$9.00
$4.50 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$9.00
Lowest
$9.00
Highest
$9.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
1.8L
$5.00 / L
$9.00
2L
$4.50 / L
Best value per L
Viewing
$9.00
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
FAB
Size
2L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Laundry Liquid 2L
at Aldi
2L
$1.99
99.5c / L
$3.50 less per L
Add to cart
Liquid Bleach 2.5L
at Aldi
2.5L
$2.49
99.6c / L
$3.50 less per L
Add to cart
Coles
$9.00
Add from Coles
Clean Laundry Liquid Apple Splash
at Woolworths
2L
$2.00
$1.00 / L
$3.50 less per L
Add to cart
Dishwashing Liquid Lemon Fragrance 1L
at Aldi
1L
$1.39
$1.39 / L
$3.11 less per L
Add to cart