Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Thai Red Curry Paste 195g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Thai Red Curry Paste 195g
Pantry
Thai Red Curry Paste 195g
195g · ASIA GREEN GARDEN
Aldi
$1.99
$1.02 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$1.99
Lowest
$1.99
Highest
$1.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
ASIA GREEN GARDEN
Size
195g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Tomato Paste
at Coles
500g
$1.40
28c / 100g
74.1c less per 100g
Add to cart
Woolworths Essentials Tomato Paste
at Woolworths
500g
$1.40
28c / 100g
74.1c less per 100g
Add to cart
Aldi
$1.99
Add from Aldi
La Gina Italian Tomato Paste Passata
at Woolworths
680g
$1.95
28.7c / 100g
73.4c less per 100g
Add to cart
Ginger & Garlic Paste
at Coles
1kg
$5.20
52c / 100g
50.1c less per 100g
Add to cart