Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Complete Clean Dishwashing Liquid Lemon | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Complete Clean Dishwashing Liquid Lemon
Household & Personal Care
Complete Clean Dishwashing Liquid Lemon
750ml · Fairy
Coles
$5.50
$11.00
$7.33 / L
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.50
Lowest
$5.50
Highest
$5.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
495ml
$16.16 / L
$8.00
495ml
$16.16 / L
$8.00
750ml
$7.33 / L
Best value per L
Viewing
$5.50
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Fairy
Size
750ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Laundry Liquid 2L
at Aldi
2L
$1.99
99.5c / L
$6.34 less per L
Add to cart
Liquid Bleach 2.5L
at Aldi
2.5L
$2.49
99.6c / L
$6.34 less per L
Add to cart
Coles
$5.50
Add from Coles
Clean Laundry Liquid Apple Splash
at Woolworths
2L
$2.00
$1.00 / L
$6.33 less per L
Add to cart
Dishwashing Liquid Lemon Fragrance 1L
at Aldi
1L
$1.39
$1.39 / L
$5.94 less per L
Add to cart