Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Laundry Powder | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Laundry Powder
Household & Personal Care
Laundry Powder
2kg · Earth Choice
Coles
$11.20
$16.00
56c / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$11.20
Lowest
$11.20
Highest
$11.20
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
1kg
$1.10 / 100g
$11.00
2kg
56c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$11.20
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Earth Choice
Size
2kg
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Laundry Powder 4kg
at Aldi
4kg
$4.99
12.5c / 100g
43.5c less per 100g
Add to cart
Clean Laundry Powder Lemon Fresh
at Woolworths
4kg
$5.00
12.5c / 100g
43.5c less per 100g
Add to cart
Coles
$11.20
Add from Coles
Assorted Laundry Powder Concentrate 2kg
at Aldi
2kg
$5.99
30c / 100g
26.1c less per 100g
Add to cart
Clean Laundry Powder Tropical Bloom
at Woolworths
2kg
$6.00
30c / 100g
26c less per 100g
Add to cart