Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Laundry Liquid | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Laundry Liquid
Household & Personal Care
Laundry Liquid
1L · Earth Choice
Coles
$3.30
$3.30 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.30
Lowest
$3.30
Highest
$3.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500ml
$5.60 / L
$2.80
500ml
$5.60 / L
$2.80
1L
$3.30 / L
Best value per L
Viewing
$3.30
2L
$7.00 / L
$14.00
4L
$4.50 / L
$18.00
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Laundry Liquid 2L
at Aldi
2L
$1.99
99.5c / L
$2.31 less per L
Add to cart
Liquid Bleach 2.5L
at Aldi
2.5L
$2.49
99.6c / L
$2.30 less per L
Add to cart
Coles
$3.30
Add from Coles
Household & Personal Care
Brand
Earth Choice
Size
1L
Store brand
No
Clean Laundry Liquid Apple Splash
at Woolworths
2L
$2.00
$1.00 / L
$2.30 less per L
Add to cart
Dishwashing Liquid Lemon Fragrance 1L
at Aldi
1L
$1.39
$1.39 / L
$1.91 less per L
Add to cart