Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sunshine Fresh Fabric Conditioner | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Sunshine Fresh Fabric Conditioner
Household & Personal Care
Sunshine Fresh Fabric Conditioner
2L · Cuddly
Coles
$8.50
$4.25 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$8.50
Lowest
$8.50
Highest
$8.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
850ml
$12.35 / L
$10.50
900ml
$5.83 / L
$5.25
1L
$5.25 / L
$5.25
1L
$5.25 / L
$5.25
2L
$4.25 / L
Viewing
$8.50
5L
$3.40 / L
Best value per L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Assorted Shampoo or Conditioner 1L
at Aldi
1L
$3.29
$3.29 / L
96c less per L
Add to cart
Coles
$8.50
Add from Coles
$17.00
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Cuddly
Size
2L
Store brand
No