Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Bleach Regular | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Bleach Regular
Household & Personal Care
Bleach Regular
2.5L · White King
Coles
$5.80
$2.32 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.80
Lowest
$5.80
Highest
$5.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
700ml
$9.29 / L
$6.50
1.25L
$4.64 / L
$5.80
2.5L
$2.32 / L
Best value per L
Viewing
$5.80
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
White King
Size
2.5L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Liquid Bleach 2.5L
at Aldi
2.5L
$2.49
99.6c / L
$1.32 less per L
Add to cart
Strike Bleach
at Woolworths
2L
$2.00
$1.00 / L
$1.32 less per L
Add to cart
Coles
$5.80
Add from Coles