Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Brioche Hot Dog Rolls 6 Pack 270g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
/
Brioche Hot Dog Rolls 6 Pack 270g
Bakery
Brioche Hot Dog Rolls 6 Pack 270g
270g · BON APPETIT
Aldi
$3.99
$1.48 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$3.99
Lowest
$3.99
Highest
$3.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Bakery
Brand
BON APPETIT
Size
270g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Hamburger Rolls 6 Pack
at Coles
540g
$2.70
50c / 100g
97.8c less per 100g
Add to cart
Hot Dog Rolls
at Coles
450g
$2.60
57.8c / 100g
90c less per 100g
Add to cart
Aldi
$3.99
Add from Aldi
Vegetable Spring Rolls 60 Pack
at Coles
1kg
$6.20
62c / 100g
85.8c less per 100g
Add to cart
Turkish Rolls 4 Pack
at Coles
400g
$2.60
65c / 100g
82.8c less per 100g
Add to cart