Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dishwashing Liquid Lemon | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Dishwashing Liquid Lemon
Household & Personal Care
Dishwashing Liquid Lemon
900ml · Coles Ultra
Coles
$3.00
$3.33 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.00
Lowest
$3.00
Highest
$3.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
450ml
$4.22 / L
$1.90
450ml
$4.22 / L
$1.90
900ml
$3.33 / L
Viewing
$3.00
2L
$3.00 / L
Best value per L
$6.00
2L
$5.25 / L
$10.50
2L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Laundry Liquid 2L
at Aldi
2L
$1.99
99.5c / L
$2.34 less per L
Add to cart
Liquid Bleach 2.5L
at Aldi
2.5L
$2.49
99.6c / L
$2.34 less per L
Add to cart
Coles
$3.00
Add from Coles
$5.25 / L
$10.50
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Coles Ultra
Size
900ml
Store brand
No
Clean Laundry Liquid Apple Splash
at Woolworths
2L
$2.00
$1.00 / L
$2.33 less per L
Add to cart
Dishwashing Liquid Lemon Fragrance 1L
at Aldi
1L
$1.39
$1.39 / L
$1.94 less per L
Add to cart