Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cleanser & Polish Powder | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Cleanser & Polish Powder
Household & Personal Care
Cleanser & Polish Powder
340g · Bar Keepers Friend
Coles
$8.70
$2.56 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$8.70
Lowest
$8.70
Highest
$8.70
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Bar Keepers Friend
Size
340g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Laundry Powder 4kg
at Aldi
4kg
$4.99
12.5c / 100g
$2.43 less per 100g
Add to cart
Clean Laundry Powder Lemon Fresh
at Woolworths
4kg
$5.00
12.5c / 100g
$2.43 less per 100g
Add to cart
Coles
$8.70
Add from Coles
Assorted Laundry Powder Concentrate 2kg
at Aldi
2kg
$5.99
30c / 100g
$2.26 less per 100g
Add to cart
Clean Laundry Powder Tropical Bloom
at Woolworths
2kg
$6.00
30c / 100g
$2.26 less per 100g
Add to cart