Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Mini Blueberry Muffins 9 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
/
Mini Blueberry Muffins 9 Pack
Bakery
Mini Blueberry Muffins 9 Pack
315g · THE CAKE STALL
Aldi
$3.99
$1.27 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$3.99
Lowest
$3.99
Highest
$3.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
315g
$1.27 / 100g
Viewing
$3.99
420g
95c / 100g
Best value per 100g
$3.99
Details
Aisle
Bakery
Brand
THE CAKE STALL
Size
315g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
English Muffins 6 Pack
at Coles
400g
$2.90
72.5c / 100g
54.2c less per 100g
Add to cart
Special
Muffins English
at Coles
400g
$3.20
$6.40
80c / 100g
46.7c less per 100g
Aldi
$3.99
Add from Aldi
Add to cart
Special
Muffins English Wholemeal
at Coles
400g
$3.20
$6.40
80c / 100g
46.7c less per 100g
Add to cart
Special
Muffins English Fruit & Spice
at Coles
400g
$3.20
$6.40
80c / 100g
46.7c less per 100g
Add to cart