Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sliced brioche burger bun 200g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
/
Sliced brioche burger bun 200g
Bakery
Sliced brioche burger bun 200g
200g · BON APPETIT
Aldi
$3.49
$1.75 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$3.49
Lowest
$3.49
Highest
$3.49
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Bakery
Brand
BON APPETIT
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Grill House Classic Burger Buns
at Coles
400g
$4.70
$6.20
$1.18 / 100g
57c less per 100g
Add to cart
Special
BBQ Pork Buns
at Coles
300g
$4.25
Aldi
$3.49
Add from Aldi
$8.50
$1.42 / 100g
32.8c less per 100g
Add to cart
Gua Bao Bun
at Coles
560g
$9.30
$1.66 / 100g
8.4c less per 100g
Add to cart