Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Basa Fillets 1kg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Basa Fillets 1kg
Frozen
Basa Fillets 1kg
1kg · OCEAN ROYALE
Aldi
$6.99
69.9c / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$6.99
Lowest
$6.99
Highest
$6.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$3.20 / 100g
$7.99
250g
$3.20 / 100g
$7.99
250g
$3.20 / 100g
$7.99
425g
$1.06 / 100g
$4.49
425g
$1.06 / 100g
$4.49
1kg
69.9c / 100g
Best value per 100g
Aldi
$6.99
Add from Aldi
Viewing
$6.99
Details
Aisle
Frozen
Brand
OCEAN ROYALE
Size
1kg
Store brand
No