Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pro-v Shampoo Classic Clean | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Pro-v Shampoo Classic Clean
Household & Personal Care
Pro-v Shampoo Classic Clean
375ml · Pantene
Coles
$5.00
$10.00
$13.33 / L
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.00
Lowest
$5.00
Highest
$5.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
290ml
$17.24 / L
$5.00
375ml
$13.33 / L
Viewing
$5.00
800ml
$13.13 / L
$10.50
900ml
$11.67 / L
Best value per L
$10.50
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Pantene
Size
375ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Heavy Duty Cleaner 1.25L
at Aldi
1.25L
$2.49
$1.99 / L
$11.34 less per L
Add to cart
Glass Cleaner 750ml
at Aldi
750ml
$1.85
$2.47 / L
$10.87 less per L
Add to cart
Coles
$5.00
Add from Coles
Assorted Multi Purpose Cleaner 750ml
at Aldi
750ml
$1.85
$2.47 / L
$10.87 less per L
Add to cart
Bath & Shower Cleaner 750ml
at Aldi
750ml
$2.69
$3.59 / L
$9.75 less per L
Add to cart