Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pro-v Conditioner Colour Protection | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Pro-v Conditioner Colour Protection
Household & Personal Care
Pro-v Conditioner Colour Protection
800ml · Pantene
Coles
$10.50
$21.00
$13.13 / L
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$10.50
Lowest
$10.50
Highest
$10.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
290ml
$17.24 / L
$5.00
375ml
$13.33 / L
$5.00
800ml
$13.13 / L
Viewing
$10.50
900ml
$11.67 / L
Best value per L
$10.50
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Pantene
Size
800ml
Store brand
No
Coles
$10.50
Add from Coles