Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Crumbed Prawn Cutlets 360g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Crumbed Prawn Cutlets 360g
Frozen
Crumbed Prawn Cutlets 360g
360g · OCEAN ROYALE
Aldi
$5.99
$1.66 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$5.99
Lowest
$5.99
Highest
$5.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
360g
$1.66 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$5.99
500g
$2.60 / 100g
$12.99
500g
$3.20 / 100g
$15.99
Details
Aisle
Frozen
Brand
OCEAN ROYALE
Size
360g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Basa Cutlets
at Coles
1kg
$12.00
$1.20 / 100g
46.4c less per 100g
Add to cart
Aldi
$5.99
Add from Aldi