Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Elnett Flexible Hold | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Elnett Flexible Hold
Other
Elnett Flexible Hold
75ml · L'oreal
Coles
$3.75
$7.50
$50.00 / L
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.75
Lowest
$3.75
Highest
$3.75
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
75ml
$50.00 / L
Viewing
$3.75
400ml
$18.75 / L
Best value per L
$7.50
Details
Aisle
Other
Brand
L'oreal
Size
75ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Shockwaves Gel Extreme Hold
at Woolworths
250ml
$6.00
$24.00 / L
$26.00 less per L
Add to cart
V05 Wet Look Gel Extra Hold
at Woolworths
200ml
$7.00
$35.00 / L
$15.00 less per L
Add to cart
Coles
$3.75
Add from Coles
Vo5 Mega Hold Gel
at Woolworths
200ml
$7.00
$35.00 / L
$15.00 less per L
Add to cart
Vo5 Mega Hold Mousse
at Woolworths
200ml
$7.50
$37.50 / L
$12.50 less per L
Add to cart