Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Hydro Sensitive Gel | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Hydro Sensitive Gel
Other
Hydro Sensitive Gel
198g · Schick
Coles
$3.75
$7.50
$1.89 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.75
Lowest
$3.75
Highest
$3.75
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Schick
Size
198g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Edgell Australian Sliced Beetroot
at Woolworths
825g
$3.80
46.1c / 100g
$1.43 less per 100g
Add to cart
Edgell Creamed Corn
at Woolworths
420g
$2.50
59.5c / 100g
$1.30 less per 100g
Add to cart
Coles
$3.75
Add from Coles
Edgell Australian Diced Beetroot
at Woolworths
425g
$2.70
63.5c / 100g
$1.26 less per 100g
Add to cart
Edgell Australian Sliced Beetroot
at Woolworths
425g
$2.80
65.9c / 100g
$1.24 less per 100g
Add to cart