Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Colorstay Xtensionnaire Lengthening Blackest Black Waterproof Mascara | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Colorstay Xtensionnaire Lengthening Blackest Black Waterproof Mascara
Household & Personal Care
Colorstay Xtensionnaire Lengthening Blackest Black Waterproof Mascara
8ml · Revlon
Coles
$13.00
$26.00
$1625.00 / L
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$13.00
Lowest
$13.00
Highest
$13.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
7.5ml
$1733.33 / L
$13.00
7.5ml
$1733.33 / L
$13.00
8ml
$1625.00 / L
Viewing
$13.00
12.9ml
$1085.27 / L
Best value per L
$14.00
12.9ml
$1085.27 / L
$14.00
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Stellar Volumising Black Mascara 12ml
at Aldi
12ml
$8.99
$749.17 / L
$875.83 less per L
Add to cart
Coles
$13.00
Add from Coles
Household & Personal Care
Brand
Revlon
Size
8ml
Store brand
No