Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Plat-A-Pops Rainbow 8 Pack 560ml | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Plat-A-Pops Rainbow 8 Pack 560ml
Frozen
Plat-A-Pops Rainbow 8 Pack 560ml
560ml · MILFINA
Aldi
$4.99
$8.91 / L
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$4.99
Lowest
$4.99
Highest
$4.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
MILFINA
Size
560ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Original Rainbow Ice Cream
at Coles
2L
$5.95
$2.98 / L
$5.94 less per L
Add to cart
Peters Original Rainbow
at Woolworths
2L
$5.95
$2.98 / L
$5.94 less per L
Add to cart
Aldi
$4.99
Add from Aldi