Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Soup Dumplings 500g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Soup Dumplings 500g
Frozen
Soup Dumplings 500g
500g · URBAN EATS
Aldi
$8.99
$1.80 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$8.99
Lowest
$8.99
Highest
$8.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500g
$1.80 / 100g
Viewing
$8.99
750g
$1.20 / 100g
Best value per 100g
$8.99
750g
$1.20 / 100g
$8.99
750g
$1.20 / 100g
$8.99
Details
Aisle
Frozen
Brand
URBAN EATS
Size
500g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sun Circle Pork & Chive Dumplings
at Woolworths
600g
$7.50
$1.25 / 100g
54.8c less per 100g
Add to cart
Sun Circle Pork & Prawn Dumplings
at Woolworths
600g
$7.50
$1.25 / 100g
54.8c less per 100g
Add to cart
Aldi
$8.99
Add from Aldi
Chicken Dumplings
at Coles
750g
$9.90
$1.32 / 100g
47.8c less per 100g
Add to cart
BBQ Pork Dumplings
at Coles
750g
$9.90
$1.32 / 100g
47.8c less per 100g
Add to cart