Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
la Numero Uno Margherita Pizza 410g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
la Numero Uno Margherita Pizza 410g
Frozen
la Numero Uno Margherita Pizza 410g
410g · ITALPIZZA
Aldi
$6.99
$1.70 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$6.99
Lowest
$6.99
Highest
$6.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
ITALPIZZA
Size
410g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
La Gina Pizza Flour
at Woolworths
1kg
$3.50
35c / 100g
$1.35 less per 100g
Add to cart
Plain Flour Bread & Pizza
at Coles
1kg
$4.00
40c / 100g
$1.30 less per 100g
Add to cart
Aldi
$6.99
Add from Aldi
Lighthouse Bread & Pizza Plain Flour
at Woolworths
1kg
$4.00
40c / 100g
$1.30 less per 100g
Add to cart
Pizza Sauce Aromatizzata
at Coles
4.1kg
$22.00
53.7c / 100g
$1.17 less per 100g
Add to cart