Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Leave In Conditioner Repair | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Leave In Conditioner Repair
Household & Personal Care
Leave In Conditioner Repair
150ml · Monday
Coles
$6.00
$10.00
$40.00 / L
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Monday
Size
150ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
OC Naturals Conditioner Coco Repair
at Woolworths
400ml
$4.00
$10.00 / L
$30.00 less per L
Add to cart
OC Naturals Shampoo Coco Repair
at Woolworths
400ml
$4.00
$10.00 / L
$30.00 less per L
Add to cart
Coles
$6.00
Add from Coles
Garnier Fructis Nutri Repair 3 Conditioner
at Woolworths
850ml
$10.00
$11.76 / L
$28.24 less per L
Add to cart
Garnier Fructis Nutri Repair 3 Shampoo
at Woolworths
850ml
$10.00
$11.76 / L
$28.24 less per L
Add to cart