Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Moisturising Body Lotion Intensive Care Deep Restore | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Moisturising Body Lotion Intensive Care Deep Restore
Household & Personal Care
Moisturising Body Lotion Intensive Care Deep Restore
750ml · Vaseline
Coles
$13.65
$19.50
$18.20 / L
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$13.65
Lowest
$13.65
Highest
$13.65
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200ml
$62.50 / L
$12.50
225ml
$31.11 / L
$7.00
750ml
$18.20 / L
Best value per L
Viewing
$13.65
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Vaseline
Size
750ml
Store brand
No
Coles
$13.65
Add from Coles