Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Conditioner Repair Argan Oil Haircare | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Conditioner Repair Argan Oil Haircare
Household & Personal Care
Conditioner Repair Argan Oil Haircare
600ml · Herbal Essences
Coles
$12.25
$17.50
$20.42 / L
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$12.25
Lowest
$12.25
Highest
$12.25
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
400ml
$21.88 / L
$8.75
400ml
$21.88 / L
$8.75
400ml
$21.88 / L
$8.75
400ml
$21.88 / L
$8.75
400ml
$21.88 / L
$8.75
600ml
$20.42 / L
Best value per L
Coles
$12.25
Add from Coles
Viewing
$12.25
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Herbal Essences
Size
600ml
Store brand
No