Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Lemon & Pepper Chicken with Pea Mash 330g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Lemon & Pepper Chicken with Pea Mash 330g
Frozen
Lemon & Pepper Chicken with Pea Mash 330g
330g · HEALTH & VITALITY FIT
Aldi
$6.69
$2.03 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$6.69
Lowest
$6.69
Highest
$6.69
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
HEALTH & VITALITY FIT
Size
330g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Mashed Potato
at Coles
1kg
$5.00
50c / 100g
$1.53 less per 100g
Add to cart
Bell Farms Frozen Mash Potato
at Woolworths
1kg
$5.00
50c / 100g
$1.53 less per 100g
Add to cart
Aldi
$6.69
Add from Aldi
Frozen Mashed Potato
at Coles
800g
$6.70
83.8c / 100g
$1.19 less per 100g
Add to cart
Birds Eye Mashed Potato
at Woolworths
800g
$6.70
83.8c / 100g
$1.19 less per 100g
Add to cart