Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Milk & Honey Body Wash | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Milk & Honey Body Wash
Household & Personal Care
Milk & Honey Body Wash
1L · Coles Simply
Coles
$4.40
$4.40 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.40
Lowest
$4.40
Highest
$4.40
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250ml
$8.00 / L
$2.00
1L
$4.40 / L
Best value per L
Viewing
$4.40
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Coles Simply
Size
1L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Dishwashing Liquid Lemon Fragrance 1L
at Aldi
1L
$1.39
$1.39 / L
$3.01 less per L
Add to cart
Di-San Pre Wash Stain Remover 750ml
at Aldi
750ml
$2.09
$2.79 / L
$1.61 less per L
Add to cart
Coles
$4.40
Add from Coles
Liquid Hand Wash Refill 1L
at Aldi
1L
$3.00
$3.00 / L
$1.40 less per L
Add to cart
Dishwashing Liquid Original 950ml
at Aldi
950ml
$2.99
$3.15 / L
$1.25 less per L
Add to cart