Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dry Roasted Almonds 400g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Dry Roasted Almonds 400g
Snacks & Confectionery
Dry Roasted Almonds 400g
400g · FORRESTERS
Aldi
$7.29
$1.82 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$7.29
Lowest
$7.29
Highest
$7.29
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
400g
$1.82 / 100g
Viewing
$7.29
750g
$1.67 / 100g
Best value per 100g
$12.49
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
FORRESTERS
Size
400g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Chocolate Coated Almonds
at Coles
250g
$4.40
$1.76 / 100g
6.3c less per 100g
Add to cart
Aldi
$7.29
Add from Aldi