Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Orange Juice 3L | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Orange Juice 3L
Drinks
Orange Juice 3L
3L · COUNTRY ORCHARD
Aldi
$5.99
$2.00 / L
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$5.99
Lowest
$5.99
Highest
$5.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Drinks
Brand
COUNTRY ORCHARD
Size
3L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Apple Juice
at Coles
2L
$2.70
$1.35 / L
64.7c less per L
Add to cart
Apple & Mango Juice
at Coles
2L
$2.70
$1.35 / L
64.7c less per L
Add to cart
Aldi
$5.99
Add from Aldi
Apple & Blackcurrant Juice
at Coles
2L
$2.70
$1.35 / L
64.7c less per L
Add to cart
Juice Breakfast
at Coles
2L
$2.70
$1.35 / L
64.7c less per L
Add to cart