Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Extra Care Super Hold Hair Lacquer | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Extra Care Super Hold Hair Lacquer
Household & Personal Care
Extra Care Super Hold Hair Lacquer
400g · Schwarzkopf
Coles
$14.00
$3.50 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$14.00
Lowest
$14.00
Highest
$14.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
100g
$9.00 / 100g
$9.00
200g
$3.50 / 100g
Best value per 100g
$7.00
250g
$4.40 / 100g
$11.00
400g
$3.50 / 100g
Viewing
$14.00
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Schwarzkopf
Size
400g
Store brand
No
Coles
$14.00
Add from Coles