Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Antiseptic Liquid | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Antiseptic Liquid
Household & Personal Care
Coles own brand
Antiseptic Liquid
250ml · Coles
Coles
$5.00
$20.00 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.00
Lowest
$5.00
Highest
$5.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250ml
$20.00 / L
Viewing
$5.00
2L
$3.00 / L
Best value per L
$6.00
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Coles
Size
250ml
Store brand
Coles
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Laundry Liquid 2L
at Aldi
2L
$1.99
99.5c / L
$19.00 less per L
Add to cart
Liquid Bleach 2.5L
at Aldi
2.5L
$2.49
99.6c / L
$19.00 less per L
Add to cart
Coles
$5.00
Add from Coles
Clean Laundry Liquid Apple Splash
at Woolworths
2L
$2.00
$1.00 / L
$19.00 less per L
Add to cart
Dishwashing Liquid Lemon Fragrance 1L
at Aldi
1L
$1.39
$1.39 / L
$18.61 less per L
Add to cart