Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Body Wash 720ml | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Body Wash 720ml
Household & Personal Care
Body Wash 720ml
720ml · DOVE
Aldi
$8.49
$11.79 / L
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$8.49
Lowest
$8.49
Highest
$8.49
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
DOVE
Size
720ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Dishwashing Liquid Lemon
at Coles
1L
$1.40
$1.40 / L
$10.39 less per L
Add to cart
Dishwashing Liquid
at Coles
1L
$2.65
$2.65 / L
$9.14 less per L
Add to cart
Aldi
$8.49
Add from Aldi
Eucalyptus Fresh Wool & Delicates Washing Liquid
at Coles
1L
$2.80
$2.80 / L
$8.99 less per L
Add to cart
Pre Wash Stain Remover
at Coles
750ml
$2.10
$2.80 / L
$8.99 less per L
Add to cart