Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Meal Replacement Shake 55g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
/
Meal Replacement Shake 55g
Health & Protein
Meal Replacement Shake 55g
55g · ESSENTIAL HEALTH
Aldi
$2.49
$4.53 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$2.49
Lowest
$2.49
Highest
$2.49
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Health & Protein
Brand
ESSENTIAL HEALTH
Size
55g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Deluxe Protein Pancake Shake
at Coles
325g
$4.70
$1.45 / 100g
$3.08 less per 100g
Add to cart
100% Whey Vanilla Milkshake
at Coles
2kg
$80.00
$4.00 / 100g
52.7c less per 100g
Add to cart
Aldi
$2.49
Add from Aldi