Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Argan Oil Conditioner 400ml | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Argan Oil Conditioner 400ml
Household & Personal Care
Argan Oil Conditioner 400ml
400ml · PROTANE
Aldi
$6.99
$17.48 / L
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$6.99
Lowest
$6.99
Highest
$6.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
PROTANE
Size
400ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Fabric Conditioner Cotton Fresh
at Coles
2L
$3.00
$1.50 / L
$15.97 less per L
Add to cart
Fabric Conditioner Sunny Days
at Coles
2L
$3.00
$1.50 / L
$15.97 less per L
Add to cart
Aldi
$6.99
Add from Aldi
Sunshine Fresh Fabric Conditioner
at Coles
5L
$17.00
$3.40 / L
$14.07 less per L
Add to cart
Fruits Apple Conditioner
at Coles
1L
$3.90
$3.90 / L
$13.57 less per L
Add to cart