Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Men's Shower Gel Active Clean 1L | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Men's Shower Gel Active Clean 1L
Household & Personal Care
Men's Shower Gel Active Clean 1L
1L · PRINCE
Aldi
$3.99
$3.99 / L
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$3.99
Lowest
$3.99
Highest
$3.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
PRINCE
Size
1L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Disinfectant Bleach Cleaner
at Coles
1.25L
$2.60
$2.08 / L
$1.91 less per L
Add to cart
Multipurpose Cleaner Grapefruit Twist
at Coles
750ml
$1.85
$2.47 / L
$1.52 less per L
Add to cart
Aldi
$3.99
Add from Aldi
Multi-purpose Cleaner Sweet Orchard
at Coles
750ml
$1.85
$2.47 / L
$1.52 less per L
Add to cart
Glass & Window Cleaner
at Coles
750ml
$1.95
$2.60 / L
$1.39 less per L
Add to cart