Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Shave Gel 198g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Shave Gel 198g
Other
Shave Gel 198g
198g · PRINCE
Aldi
$3.69
$1.86 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$3.69
Lowest
$3.69
Highest
$3.69
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
PRINCE
Size
198g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Edgell Australian Sliced Beetroot
at Woolworths
825g
$3.80
46.1c / 100g
$1.40 less per 100g
Add to cart
Edgell Creamed Corn
at Woolworths
420g
$2.50
59.5c / 100g
$1.27 less per 100g
Add to cart
Aldi
$3.69
Add from Aldi
Edgell Australian Diced Beetroot
at Woolworths
425g
$2.70
63.5c / 100g
$1.23 less per 100g
Add to cart
Edgell Australian Sliced Beetroot
at Woolworths
425g
$2.80
65.9c / 100g
$1.20 less per 100g
Add to cart