Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Assorted Shampoo or Conditioner 940 ml | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Assorted Shampoo or Conditioner 940 ml
Household & Personal Care
Assorted Shampoo or Conditioner 940 ml
940ml · HAIR TRESSES
Aldi
$6.29
$6.69 / L
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$6.29
Lowest
$6.29
Highest
$6.29
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
HAIR TRESSES
Size
940ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Fabric Conditioner Cotton Fresh
at Coles
2L
$3.00
$1.50 / L
$5.19 less per L
Add to cart
Fabric Conditioner Sunny Days
at Coles
2L
$3.00
$1.50 / L
$5.19 less per L
Add to cart
Aldi
$6.29
Add from Aldi
Sunshine Fresh Fabric Conditioner
at Coles
5L
$17.00
$3.40 / L
$3.29 less per L
Add to cart
Fruits Apple Conditioner
at Coles
1L
$3.90
$3.90 / L
$2.79 less per L
Add to cart