Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Platinum Premium Follow-on Formula Stage 2 | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Baby & Kids
/
Platinum Premium Follow-on Formula Stage 2
Baby & Kids
Platinum Premium Follow-on Formula Stage 2
900g · a2
Coles
$8.60
$43.00
95.6c / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$8.60
Lowest
$8.60
Highest
$8.60
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
800g
$3.69 / 100g
$29.50
800g
$3.69 / 100g
$29.50
800g
$3.69 / 100g
$29.50
900g
95.6c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$8.60
Details
Aisle
Baby & Kids
Brand
a2
Size
900g
Store brand
No
Coles
$8.60
Add from Coles