Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Allerpro Syneo Premium Allergy Infant Formula From 0 To 6 Months | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Baby & Kids
/
Allerpro Syneo Premium Allergy Infant Formula From 0 To 6 Months
Baby & Kids
Allerpro Syneo Premium Allergy Infant Formula From 0 To 6 Months
900g · Aptamil
Coles
$44.00
$4.89 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$44.00
Lowest
$44.00
Highest
$44.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Baby & Kids
Brand
Aptamil
Size
900g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Apple & Oatmeal 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
$4.10 less per 100g
Add to cart
Chocolate Custard 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
$4.10 less per 100g
Coles
$44.00
Add from Coles
Add to cart
Vanilla Custard 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
$4.10 less per 100g
Add to cart
Banana Custard 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
$4.10 less per 100g
Add to cart