Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Apple Pear & Cinnamon Porridge Baby Food Pouch 6+ Months | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Baby & Kids
/
Apple Pear & Cinnamon Porridge Baby Food Pouch 6+ Months
Baby & Kids
Apple Pear & Cinnamon Porridge Baby Food Pouch 6+ Months
120g · Rafferty's Garden
Coles
$2.30
$1.92 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.30
Lowest
$2.30
Highest
$2.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
120g
$1.92 / 100g
Viewing
$2.30
128g
$3.52 / 100g
$4.50
128g
$3.52 / 100g
$4.50
170g
$1.65 / 100g
$2.80
200g
$1.50 / 100g
Best value per 100g
$3.00
200g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Apple & Oatmeal 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
$1.12 less per 100g
Add to cart
Chocolate Custard 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
$1.12 less per 100g
Coles
$2.30
Add from Coles
$1.50 / 100g
$3.00
Details
Aisle
Baby & Kids
Brand
Rafferty's Garden
Size
120g
Store brand
No
Add to cart
Vanilla Custard 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
$1.12 less per 100g
Add to cart
Banana Custard 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
$1.12 less per 100g
Add to cart