Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Creamy Baby Porridge With Apple Juice Baby Food Pouch 6+ Months | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Baby & Kids
/
Creamy Baby Porridge With Apple Juice Baby Food Pouch 6+ Months
Baby & Kids
Creamy Baby Porridge With Apple Juice Baby Food Pouch 6+ Months
120g · Farex
Coles
$1.60
$1.33 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$1.60
Lowest
$1.60
Highest
$1.60
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Baby & Kids
Brand
Farex
Size
120g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Apple & Oatmeal 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
54.2c less per 100g
Add to cart
Chocolate Custard 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
54.2c less per 100g
Coles
$1.60
Add from Coles
Add to cart
Vanilla Custard 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
54.2c less per 100g
Add to cart
Banana Custard 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
54.2c less per 100g
Add to cart