Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Adult Chilled Fresh Dog Food Roll With Kangaroo Peas & Sweet Potato | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pet
/
Adult Chilled Fresh Dog Food Roll With Kangaroo Peas & Sweet Potato
Pet
Adult Chilled Fresh Dog Food Roll With Kangaroo Peas & Sweet Potato
1.4kg · Nature's Gift
Coles
$5.50
$6.30
39.3c / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.50
Lowest
$5.50
Highest
$5.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$1.00 / 100g
$2.00
700g
97.1c / 100g
$6.80
1.4kg
39.3c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$5.50
Details
Aisle
Pet
Brand
Nature's Gift
Size
1.4kg
Store brand
No
Coles
$5.50
Add from Coles