Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dog Treat Chicken Tenders | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pet
/
Dog Treat Chicken Tenders
Pet
Dog Treat Chicken Tenders
500g · Vitapet
Coles
$30.00
$6.00 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$30.00
Lowest
$30.00
Highest
$30.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
100g
$9.00 / 100g
$9.00
100g
$9.00 / 100g
$9.00
100g
$9.00 / 100g
$9.00
200g
$6.50 / 100g
$13.00
300g
$6.33 / 100g
$19.00
500g
$6.00 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Dog Treat Chicken Tenders 200g
at Aldi
200g
$9.99
$5.00 / 100g
$1.00 less per 100g
Add to cart
Coles
$30.00
Add from Coles
Viewing
$30.00
Details
Aisle
Pet
Brand
Vitapet
Size
500g
Store brand
No