Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Original Clay Cat Litter | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pet
/
Original Clay Cat Litter
Pet
Original Clay Cat Litter
7L · Chandler
Coles
$9.50
$1.36 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$9.50
Lowest
$9.50
Highest
$9.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pet
Brand
Chandler
Size
7L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Smitten Lightweight Clay Cat Litter
at Woolworths
15L
$10.50
70c / L
65.7c less per L
Add to cart
Smitten Lightweight Clay Cat Litter
at Woolworths
6L
$5.00
83.3c / L
52.4c less per L
Add to cart
Coles
$9.50
Add from Coles
Recycled Paper Cat Litter 15L
at Aldi
15L
$13.99
93.3c / L
42.4c less per L
Add to cart
Smitten Recycled Paper Cat Litter
at Woolworths
20L
$20.00
$1.00 / L
35.7c less per L
Add to cart