Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Adult Wet Dog Food Classic Loaf With Gourmet Beef 24x100g Trays | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pet
/
Adult Wet Dog Food Classic Loaf With Gourmet Beef 24x100g Trays
Pet
Adult Wet Dog Food Classic Loaf With Gourmet Beef 24x100g Trays
2.4kg · My Dog
Coles
$28.00
$1.17 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$28.00
Lowest
$28.00
Highest
$28.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
600g
$1.67 / 100g
$10.00
600g
$1.67 / 100g
$10.00
600g
$1.67 / 100g
$10.00
600g
$1.67 / 100g
$10.00
600g
$1.67 / 100g
$10.00
2.4kg
$1.17 / 100g
Best value per 100g
Coles
$28.00
Add from Coles
Viewing
$28.00
Details
Aisle
Pet
Brand
My Dog
Size
2.4kg
Store brand
No