Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cat Litter Paper | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pet
/
Cat Litter Paper
Pet
Cat Litter Paper
6L · Breeders Choice
Coles
$10.30
$1.72 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$10.30
Lowest
$10.30
Highest
$10.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
6L
$1.72 / L
Viewing
$10.30
15L
$1.50 / L
$22.50
24L
$1.02 / L
Best value per L
$24.50
Details
Aisle
Pet
Brand
Breeders Choice
Size
6L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Recycled Paper Cat Litter 15L
at Aldi
15L
$13.99
93.3c / L
78.4c less per L
Add to cart
Smitten Recycled Paper Cat Litter
at Woolworths
20L
$20.00
$1.00 / L
71.7c less per L
Add to cart
Coles
$10.30
Add from Coles
Breeders Choice Paper Cat Litter
at Woolworths
24L
$24.50
$1.02 / L
69.6c less per L
Add to cart
Smitten Recycled Paper Cat Litter
at Woolworths
10L
$12.00
$1.20 / L
51.7c less per L
Add to cart