Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Adult Wet Dog Food With Chicken & Rice 24x100g Trays | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pet
/
Adult Wet Dog Food With Chicken & Rice 24x100g Trays
Pet
Adult Wet Dog Food With Chicken & Rice 24x100g Trays
2.4kg · Optimum
Coles
$29.50
$1.23 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$29.50
Lowest
$29.50
Highest
$29.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
600g
$1.40 / 100g
$8.40
600g
$1.40 / 100g
$8.40
2.4kg
$1.23 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$29.50
Details
Aisle
Pet
Brand
Optimum
Size
2.4kg
Store brand
No
Coles
$29.50
Add from Coles